Lipoxal Extreme nebo Bioaktivní Duo Slim?

Zatímco minulému roku dominovala propagace Alli jako jediného léku na hubnutí, který je k dostání bez lékařského předpisu, tak letošní rok je ve znamení dvou konkurečních doplňků stravy. Jsou jimi Lipoxal extreme II a Bioaktivní Duo slim. Jsou si něčem podobné a v čem se liší?

Bioaktivní Duo Slim

Bioaktivní Duo SlimBioaktivní DuoSlim je doplněk stravy, který je koncipován tak, aby měl dvoufázový účinek: Přes den se užívají tablety s obsahem extraktu ze zeleného čaje a L-karnitinu, na noc se užívají tobolky s obsahem CLA – konjugované linolové kyseliny.

Extrakt ze zeleného čaje má podporovat spalování tuků stejně jako L-karnitin. O vyšší spalování tuků během spánku by se měla zasloužit konjugovaná linolová kyselina (CLA). CLA v některých studiích ukázala na mírný vliv při zvýšeném odbourávání tukových vrstev.

Lipoxal Extreme II

Lipoxal Extreme II (nebo jak výrobce uvádí Xtreme) je kombinovaný doplněk stravy. Složky L-karnitin a extrakt ze zeleného čaje jsou stejné jako u předchozího výrobku, výrobce ovšem spoléhá i na další přírodní látky, které by měly způsobit zvýšení „přikládání tuku do kamen“: Lipoxal Xtreme II obsahuje ještě extrakty ze zázvoru, kakaa, divokého pomeranče a guarany.

Obsah doplňují antioxidanty, jimž vévodí extrakt z červeného ženšenu. Díky nim by se také měl potlačit stres. A že právě stres je jedním z faktorů pro rozvoj nadváhy, na to upozorňuje dnes řada dietních odborníků.

Výrobky řady Lipoxal patří podle auditu firmy IMS Health dlouhodobě (2008-2012) k nejprodávanějším produktům na hubnutí v České republice.

Můžete sledovat příspěvky do diskuse k tomuto příspěvku pomocí RSS 2.0 kanálu.
Můžete zanechat odpověď / trackback ze svého vlastní webu.

Zanechte komentář