Akce k EOB: Alli 2x výhodněji

Již tradičně je třetí sobota v květnu vyhlášena za Evropský den obezity (EOB). Ku příležitosti tohoto dne probíhá nejen v Česku řada informačních kampaní i prodejních akcí. Jenou z nich je například akce na Alli na hubnutí – v týdnu od 16.5. budete moci koupit dvě balení Alli za cenu jednoho. Alli je v současné době jeiný volněprodejný lék na hubnutí; účinnou látkou je inhibitor lipáz orlistat.

Aktualizace březen 2013:
Podle informace výrobce není Alli v tomto okamžiku v ČR dostupný. Zmizela tak z trhu známá značka volně dostupného léku na hubnutí. Ovšem nezoufejte, stále můžete vyzkoušet alternativy, třeba z oblasti doplňků stravy nebo zdravotnických prostředků, které mohou mít vynikající efekt a které je možné pohodlně objednat na internetu.
Chcete-li zhubnout, doporučujeme:

Oba tyto výrobky znáte z úspěšné televizní reklamy. Na uvedených odkazech jsou k dispozici i zkušenosti a recenze uživatelů.

Alli - akce k EOBEOB tedy letos připadá na 21.5.2011 a jeho heslem je „STOP YO-YO“, tedy česky „Zastavme jo-jo“. Na stránkách EOB můžete také podepsat petici za uznání obezity jako chronické choroby.

Kromě toho probíhají i jiné akce k Evropskému dni obezity, například informační aktivity sdružení STOB.

Alli (stejně jako Xenical) obsahuje jako účinnou látku orlistat; rozdíl je v tom, že Xenical obsahuje dvojnásobek orlistatu oproti Alli. Díky rozdílné dávce je ve většině zemí Alli volněprodejným lékem, zatímco Xenical je pouze na lékařský předpis. Tato situace platí v ČR.

Můžete sledovat příspěvky do diskuse k tomuto příspěvku pomocí RSS 2.0 kanálu.
Můžete zanechat odpověď / trackback ze svého vlastní webu.

Zanechte komentář